خبر های کوتاه نوسان

️پُرتیراژترین روزنامه آمریکا برای اولین بار در تاریخ خود: به جو بایدن رأی دهید و ترامپ را با رأی خود عزل کنید

NEWS

🔹️روزنامه «یو‌اس‌ای تودی» پرتیراژترین روزنامه آمریکا برای اولین بار موضع خود در قبال یک نامزد ریاست‌جمهوری را اعلام و از «جو بایدن» حمایت کرد. در سرمقاله این روزنامه آمده طبق نظرسنجی اخیر، بیش از ۹۰ درصد رای‌دهندگان تصمیم خود را گرفته‌اند و سپس خطاب به ۱۰ درصد باقی مانده نوشت:
🔹️«اکنون در فاصله دو هفته مانده به روز انتخابات، پیشنهاد می‌کنیم این سوال را که رونالد ریگانِ جمهوری‌خواه از رای‌دهندگان هنگامی که در سال ۱۹۸۰ برای ریاست‌جمهوری رقابت می‌کرد پرسید، در نظر بگیرید: “آیا آمریکا اکنون نسبت به چهار سال قبل وضعیت بهتری دارد؟”»
🔹️”یو اس تودی” همچنین بحران همه‌گیری کرونا، رکود اقتصادی در نتیجه آن و ناآرامی‌های داخلی یک سال گذشته در آمریکا را یادآوری کرده است. در ادامه این سرمقاله، یو‌اس‌ای تودی اعلام کرده با مردم زیادی در ایالت‌هایی که نقشی تعیین‌کننده در انتخابات سال ۲۰۱۶ و پیروزی ترامپ ایفا کردند مثل میشیگان، اوهایو و ویسکانسین، مصاحبه کرده و گرچه عده‌ای گفته‌اند که شخصاً وضعیت بهتری دارند، بسیاری گفته‌اند از مسیری که آمریکا به سمت آن حرکت می‌کند، ناراحت و بهت‌زده هستند.
🔹️این روزنامه در ادامه متذکر شده که اعلام حمایت از بایدن تاثیری بر گزارشات انتخاباتی آن ندارد و ابراز امیدواری کرده دیگر هیچ وقت مجبور به اعلام حمایت از هیچ نامزدی نشود.
@navasanchannel

کانال تلگرام نرخ لحظه ای نوسان